Dzień Otwarty- Technologie Wojskowe z Bliska

Zapraszamy Dzień Otwarty na Wydziale Mechaniczno-Elektrycznym oraz Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego pt. TECHNOLOGIE WOJSKOWE Z BLISKA!

Szczególnie zapraszmy uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu technicznym w celu zapoznania się z bazą dydaktyczną AMW oraz wzięcia udziału w warsztatch i laboratoriach!

Tego dnia będzie można zobaczyć z bliska m. in. laboratorium okrętu podowenego, symulatror mostka nawigacyjnego, symulator siłowni okrętowych, laboratorium robotów i wiele innych!

Aby nas odwiedzić należy zapisać się poprzez przesłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 606885499) podając nazwę szkoły, liczbę osób oraz wskazanie trzech punktów*, które chcieliby Państwo zobaczyć!

Zobacz galerię zdjęć z DZIEŃ TECHNIKI 2016 

Program Dnia Otwartego:

09.00- 10.00 Wykład Inauguracyjny pt. "Uzbrojenie w Marynarce Wojennej"- AULA B w Bibliotece Głównej im. Lecha Kaczyńskiego (wejście od ul. Grudzińskiego)
10.15-14.00- Warsztaty i laboratoria na trenażerach/symulatorach w grupach warsztatowych

Lista warsztatów:

1. Uzbrojenie artyleryjskie i rakietowe okrętów MW RP 
2. Okręt podwodny t. Kobben
3. CyberSeal - mały robot podwodny 
4. UAV – latające drony 
5. Symulator mostka nawigacyjnego statku 
6. Planetarium
7. Symulator Siłowni Okrętowych
8. Laboratorium Eksploatacji Siłowni Okrętowych
9. Symulator spawania
10. Laboratorium Eksploatacji Elektrycznych Urządzeń Okrętowych
11. Laboratorium Robotów
12. Symulator Strzelecki "ŚNIEŻNIK"

*Każdej grupie zostanie przypisana lista 3-4 miejsc, w których uczniowie wezmą udział w warsztatch (w ramach możliwośći będą to punkty wskazane przez szkołę)

Dla szkół o profilach społecznych, humanistycznych oraz mundurowych zajęcia w ramach Dnia Otwartego odbędą się w maju! :)
Już teraz zapraszamy!