ATP – Akademickie Targi Pracy

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Biura Karier największych pomorskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu,  Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni.

Głównym celem targów jest umożliwienie bezpośredniego spotkania studentów i absolwentów z pracodawcami. Będzie tu można spotkać czołowych pracodawców regionu, liderów wielu branż, zapoznać się z ich ofertami pracy, praktyk i programów stażowych. Bezpośrednie spotkania z pracownikami działów personalnych pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników oraz poznać ścieżki kariery i możliwości rozwoju w danej branży. W czasie trwania Targów organizowane będą wykłady i warsztaty, związane z rozwojem osobistym, prezentacją firmy oraz spotkania z ludźmi sukcesu.

Wydarzenie, w obecnej formule, organizowane jest po raz CZWARTY – popularność Biur Karier naszych Uczelni sprawia, że podejmowane przez nas działania cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów.
 
Więcej informacji: www.atp.ug.edu.pl